Laboratuvar

Dezenfeksiyon

Miele, laboratuvarlarda kullanılan cam malzemelerin temizlenmesi sorununa yönelik olarak 40 yılı aşan bir süredir özel temizlik teknolojileri üzerinde çalışmaktadır.

Laboratuvarda kullanılan ve dezenfekte edilmesi gereken her malzemenin, uygun şartlarda yıkanarak dezenfekte edilmesi, yapılan işlemlerin ve personelin güvenliği açısından son derece önemlidir.

laboratuvar tipi bulasik
laboratuvar bulasik yikama

Miele`nin geliştirdiği ve el değmeden gerçekleştirilen makine temelli yıkama işlemi, yüksek temizlik seviyesini standart hale getirir ve dezenfeksiyonu garanti eder. Elle yıkama ile kıyaslandığında, personelin iş yükünü ve yaralanma riskini azaltır, kontaminasyona karşı önemli koruma sağlar.

Standart hale getirilmiş yıkama – dezenfeksiyon uygulamaları, el ile yıkamada uygulanamayacak yüksek standartlarda temizlik sağlar. Böylece, testlerin sonuçlarını etkilemeyecek, kalıntısız temizlik sağlanmış olur.

Laboratuvar Tipi Yıkama

Dezenfeksiyon Cihazları

PG 8583

cam malzeme yikama

PG 8583 CD

dezenfeksiyon cihazi

PG 8536

MertMedical-PG8536

G 7825

MertMedical-G7826

PG 8527

yikama dezenfeksiyon

Yıkamak istediğiniz malzeme türleri, adetleri ve kirler hakkında vereceğiniz bilgilere istinaden, satış danışmanımız sizin için uygun olan ürünler hakkında bilgilendirme yapabilir.

Lütfen Bize Ulaşın